मङ्लबार, असार २१, २०७९

साफ च्याम्पियनसिपको सेमिफाइनलमा नेपालको भिडन्त अफगानिस्तानसंग


समूह ‘ए’ मा रहेको बङ्गलादेश र पाकिस्तान त्यस्तैगरि  समूह ‘बी’मा रहेको श्रीलङ्का र भुटान प्रतियोगिताबाट बाहिरिए

श्रवण झा/काठमाडौं भाद्र २१, राजधानीमा जारी आठौँ साफ च्याम्पियनसिप फुटबल प्रतियोगिता अन्तर्गत आज भएको माल्दिभ्स र अफगानिस्तानबीचको  खेल निर्धारित समयमा गोलरहित बराबरीमा सकिएपछि गोलअन्तरको आधारमा माल्दिभ्स समूह ‘बी’ बाट माल्दिभ्स समूह विजेता बन्दै सेमिफाइनलमा प्रवेश  गरेको छ । त्यस्तै अफगानिस्तान ७ अङ्कका साथ समूह ‘बी’ बाट उपविजेता बन्दै सेमिफाइनलमा प्रवेश गरेको छ ।

समूह चरणको अन्तिम खेलमा माल्दिभ्ससँग गोलरहित बराबरी खेलेपछि अफगानिस्तान समूह ‘बी’को उपविजेता बन्दै तथा माल्दिभ्स समूहको विजेता बन्दै सेमिफाइनलमा पुगेको हो । आइतबार हुने पहिलो सेमिफाइनलमा नेपालको भिडन्त साविक उपविजेता अफगानिस्तानसँग हुनेछ भने समूह ‘ए’ को उपविजेता भारतले भने समूह ‘बी’ को विजेता माल्दिभ्ससँग प्रतिस्पर्धा गर्नेछ । समूह ‘बी’मा रहेको श्रीलङ्का र भुटान प्रतियोगिताबाट बाहिरिएका छन् भने समूह ‘ए’ मा रहेको बङ्गलादेश र पाकिस्तान पनि यसअघिको खेलबाट नै प्रतियोगिताबाट बाहिरिसकेका छन् ।

साल्ट ट्रेडिङ्ग कपोर्रेशन लिमिटेड

कालिमाटी, काठमाडौं
फोन नं: ०१४ २७० ३१५ ,फ्याक्स: ०१४ २७१ ७०४
Email salt@stcnepal.com, admin@stcnepal.com

नेपालको सवैभन्दा पुरानो सुपर मार्केट

विशाल बजार कम्पनी लि.
शुक्रपथ, काठमाडौं, नेपाल

फोन: ०१४ २२८ ३४२, ०१४ २४२ १८५, ०१४ २२२ ४२३
Email: info@bishalbazar.com.np

खबरका दस्तावेजहरु

September 2013
S M T W T F S
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031