बुधबार, अशोज १२, २०७९

आगालागीमा आफन्त गुमाएका दृष्टिविहीन मोहन चौधरीको लालनपालन आमाघरमा

काठमाडैं बैशाख२८, काठमाडौं महानगरपालिका वडां.न १९ दमाईटोलमा गत २२ गते खाना पकाउने स्टोभ विस्फोट हुंदा भएको आगालागीमा आफन्त गुमाएका दृष्टिविहीन मोहन चौधरीको लालनपालन समाजसेवी एवम् आमाघरका संचालक दिलशोभा श्रेष्ठले गर्ने भएको छ । । स्थानीय क्षेत्रबाट संकलन गरिएको राहत वितरणका लागि संयुक्त युवा क्लवले आज आयोजना गरेको राहत वितरण कार्यक्रममा समाजसेवी श्रेष्ठले दृष्टिविहिन चौधरीलाई आमाघरमा लगेर लालनपालन गर्ने बताउनुभएको हो ।संयुक्त युवा क्लवले संकलन गरेको खाद्यान्नलगायतका राहत समाग्री पनि पीडित परिवारलाई हस्तान्तरण गर्नुभयो । क्लवले मृतकका परिवरालाई ८ हजार र धनमाल क्षति भएका परिवारलाई ६ हजारका दरले राहत तथा खाद्यान्न समेत वितरण गर्नुभएको थियो । ।

साल्ट ट्रेडिङ्ग कपोर्रेशन लिमिटेड

कालिमाटी, काठमाडौं
फोन नं: ०१४ २७० ३१५ ,फ्याक्स: ०१४ २७१ ७०४
Email salt@stcnepal.com, admin@stcnepal.com

नेपालको सवैभन्दा पुरानो सुपर मार्केट

विशाल बजार कम्पनी लि.
शुक्रपथ, काठमाडौं, नेपाल

फोन: ०१४ २२८ ३४२, ०१४ २४२ १८५, ०१४ २२२ ४२३
Email: info@bishalbazar.com.np

खबरका दस्तावेजहरु

May 2013
S M T W T F S
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930