शुक्रबार, जेष्ठ २३, २०७७
BigTop ताजा

मुनाफाखोर अग्रवाललाई सात दिन हिरासतमा राखेर अनुसन्धान गर्न जिप्रकाको अनुमति

काठमाडौं चैत २६ , विपदको समयमा स्वास्थ्य उपकरण अर्थात ज्वरो नाप्ने थर्मल गनको कालोबजारीको आरोपमा पक्राउ परेका मुनाफाखोर सुलभ अग्रवाललाई एक साता हिरासतमा राखेर अनुसन्धान गर्न जिल्ला प्रशासन कार्यालय काठमाडौंले अनुमति दिएको छ ।

निजले ५ हजार रुपैयाँ मुल्य पर्ने थर्मल गन १५ हजारमा विक्री गर्दै दिन दुइगुणा रात चौगुणाको रफ्तारमा कालोबजारी गरेको अभियोगमा प्रहरी मंगलवार प्रक्राउ गरेको हो । पक्राउ परेका अग्रवाललाइ महानगरीय प्रहरी अपराध महाशाखाले आज अग्रवाललाई जिल्ला प्रशासन कार्यालयमा उपस्थित गराएको हो ।

महाशाखाको माग अनुसार प्रशासन कार्यालयले अनुसन्धानका लागि सात दिन हिरासतमा राख्न अनुमति दिएको अपराध महाशाखाका प्रमुख एसएसपी सहकुल थापाले जानकारी दिदै प्रहरीले अग्रवाललाई कालोबजारी ऐन २०३२ अनुसार कार्वाही अगाडी बढाएको छ । उक्त ऐनमा दोषि देखिए पाँच वर्ष सम्म कैद वा जरिवाना वा दुवै हुन सक्ने व्यवस्था रहेको जानकारी दिएको छ ।

तपाईं फेसबुकयुट्युव मार्फत् पनि हामीसंग जोडिन सक्नुहुन्छ ।

 

साल्ट ट्रेडिङ्ग कपोर्रेशन लिमिटेड

कालिमाटी, काठमाडौं
फोन नं: ०१४ २७० ३१५ ,फ्याक्स: ०१४ २७१ ७०४
Email salt@stcnepal.com, admin@stcnepal.com

नेपालको सवैभन्दा पुरानो सुपर मार्केट

विशाल बजार कम्पनी लि.
शुक्रपथ, काठमाडौं, नेपाल

फोन: ०१४ २२८ ३४२, ०१४ २४२ १८५, ०१४ २२२ ४२३
Email: info@bishalbazar.com.np

खबरका दस्तावेजहरु

April 2020
S M T W T F S
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031