बिहिबार, चैत्र २७, २०७६
BigTop ताजा

महासंघले सोमवार सभामुख सापकोटालाइ ध्यानाकर्षण गराउँने

काठमाडौं फागुन ११,  नेपाल पत्रकार महासंघले नेकपा नेतृत्वको सरकारले संघीय संसदमा प्रस्तुत गरेको प्रेस तथा अभिव्यक्ति स्वतन्त्रतासँग सरोकार राख्ने तथा नागरिक अधिकारसँग जोडिएका सबै विधेयकका सम्बन्धमा सभामुख अग्नि सापकोटाको ध्यानाकर्षण गराउने भएको छ ।

महासंघ प्रतिनिधीमण्डलले सोमवार सभामुखको कार्यकक्षमा ध्यानाकर्षण पत्र सहित प्रस्तुत विधेयकमा सरकारले महासंघ लगायत सरोकावाला संघ संस्थाको तर्फबाट प्रस्तुत सुझाव कार्यान्वयनमा कुरा एउटा व्यवाहर अर्को गर्दै उदासिनता देखाएको आशय सहितको ध्यानाकर्षण गराउँदै प्रस्तुत विधेयकमा अविलम्व सरोकारवाला संघसंस्थाको आजवाज मुखरित गर्न माग गर्ने बताईएको  छ ।

तपाईं फेसबुकयुट्युव मार्फत् पनि हामीसंग जोडिन सक्नुहुन्छ ।

साल्ट ट्रेडिङ्ग कपोर्रेशन लिमिटेड

कालिमाटी, काठमाडौं
फोन नं: ०१४ २७० ३१५ ,फ्याक्स: ०१४ २७१ ७०४
Email salt@stcnepal.com, admin@stcnepal.com

नेपालको सवैभन्दा पुरानो सुपर मार्केट

विशाल बजार कम्पनी लि.
शुक्रपथ, काठमाडौं, नेपाल

फोन: ०१४ २२८ ३४२, ०१४ २४२ १८५, ०१४ २२२ ४२३
Email: info@bishalbazar.com.np

खबरका दस्तावेजहरु

February 2020
S M T W T F S
« Jan   Mar »
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31