शनिबार, फाल्गुन १७, २०७६
BigTop ताजा

चीनको हुवेई प्रान्तमा रहेका नेपालीलाई शनिबार नेपाल ल्याइँदैँ

काठमाडौ फागुन १, सरकारले आगामी शनिबार चीनको हुवेई प्रान्तबाट स्वदेश फर्कन चाहने नेपालीलाई नेवानीको विमानबाट स्वदेश ल्याउने भएको छ । कोरोना भाइरसको प्रकोप फैलिएको हुवेई प्रान्तको विभिन्न शहरमा रहेका नेपाल फर्कने नेपाली विद्यार्थीलाई सरकारले शनिबार स्वदेश फर्काउन लागको हो ।

नेवानी सम्वद्ध स्रोतका अनुसार चीन जाने टोलीमा तीन विमान चालक, छ क्याबिन क्रु, दुई इञ्जिनीयर, १–१ जना फ्लाइट डिस्प्याचर र लोडमास्टरसहित नेपाली सेनाका चारजना चिकित्सक रहने थाहा बताईएको छ ।  त्यस्तै शनिवार बिहान २ः१५ बजे त्रिभुवन अन्तरराष्ट्रिय विमानस्थलमा नेपाली विधार्थी सहितको जहाज अवतरण गरे लगत्तै १८० नेपाली विधार्थीहरुलाइ क्वारेन्टाइनमा राखिनेछ । त्यसका लागि भक्तपुरको खरिपाटीस्थित नेपाल विद्युत् प्राधिकरणको दुईटा भवन तयारी अवस्थामा राखिएको छ ।

त्यस्तै चीनबाट फर्काइएका नेपालीलाइ १४ दिनसम्म क्वारेन्टाइनमा राखी उनिहरुको स्वास्थय परीक्षण गर्दै रिजल्ट सकारात्मक आएसंगै सार्वजनिक गरिने तयारी सरकारले गरेको बुझिएको छ । यसको लागि सरकारले ३ विभिन्न अस्पतालमा अस्पतालमा ४३ श्ययाको व्यवस्था गरेको बुझिएको छ ।

तपाईं फेसबुकयुट्युव मार्फत् पनि हामीसंग जोडिन सक्नुहुन्छ ।

साल्ट ट्रेडिङ्ग कपोर्रेशन लिमिटेड

कालिमाटी, काठमाडौं
फोन नं: ०१४ २७० ३१५ ,फ्याक्स: ०१४ २७१ ७०४
Email salt@stcnepal.com, admin@stcnepal.com

नेपालको सवैभन्दा पुरानो सुपर मार्केट

विशाल बजार कम्पनी लि.
शुक्रपथ, काठमाडौं, नेपाल

फोन: ०१४ २२८ ३४२, ०१४ २४२ १८५, ०१४ २२२ ४२३
Email: info@bishalbazar.com.np

खबरका आर्कार्इभहरू

February 2020
S M T W T F S
« Jan    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829