बुधबार, साउन २८, २०७७
BigTop ताजा

महानगर प्रमुख शाक्यको प्रतिवद्धता-साइकलमैत्री सिटी, पैदल यात्रीको सुरक्षासंगै पार्किङ् व्यवस्थापन

काठमाडौं मंसिर २८, काठमाडौं महानगरलाई साइकलमैत्री सहरका रुपमा बिकास गर्न आवश्यक पूर्वाधारको निर्माण तर्फ महानगरले पहलकद्मी लिने भएको छ । २५ औं महानगर दिवसका अवसरमा काठमाडौंलाई साइकल सिटी बनाउने लक्ष्य अनुरुप शनिबार बिहान माइतीघर मण्डलादेखि तीनकुनेसम्मको रुटमा साइकल ¥यालीको शुभारम्भ गर्दै महानगर प्रमुख शाक्यले प्रस्तुत अभिव्यक्ति दिनु भएको हो ।

त्यस्तै उहाँले ठूला सडक महानगरको क्षेत्राधिकारमा नभएकाले इच्छा र श्रोत भएर पनि कार्य सम्पादन गर्न नसकेकाले यसका लागिे एकीकृत र समन्वयात्मक बिकास खाँचो औल्याउँदै साइकल मार्गसँगै पैदल यात्रीलाई सहजतापूर्वक हिँड्ने बाटो बनाउने, सडक सुरक्षा र पार्किङ् व्यवस्थापनमा एकीकृत कार्यक्रम महानगरको लक्ष्य भएको बताउँनु भएको छ ।

कार्यक्रममा महानगरकी उपप्रमुख हरिप्रभा खड्गी श्रेष्ठ , सहरी योजना आयोगका उपाध्यक्ष सरोज बस्नेत, नेपाल साइकल सोसाइटीका अध्यक्ष रत्न श्रेष्ठ र सहरी योजना आयोगको सचिवालय प्रमुख रविनमान श्रेष्ठ लगायतले अभियानका सवालमा अभिव्यक्ति दिनु भएको थियो । pic: cm

तपाईं फेसबुकयुट्युव मार्फत् पनि हामीसंग जोडिन सक्नुहुन्छ ।

साल्ट ट्रेडिङ्ग कपोर्रेशन लिमिटेड

कालिमाटी, काठमाडौं
फोन नं: ०१४ २७० ३१५ ,फ्याक्स: ०१४ २७१ ७०४
Email salt@stcnepal.com, admin@stcnepal.com

नेपालको सवैभन्दा पुरानो सुपर मार्केट

विशाल बजार कम्पनी लि.
शुक्रपथ, काठमाडौं, नेपाल

फोन: ०१४ २२८ ३४२, ०१४ २४२ १८५, ०१४ २२२ ४२३
Email: info@bishalbazar.com.np

खबरका दस्तावेजहरु

December 2019
S M T W T F S
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30