शनिबार, मंसिर २१, २०७६
ताजा मोफसल

चितवनका ३ वटै वडामा कांग्रेस विजयी

काठमाडैं मंसिर १५,  भरतपुर महानगरपालिका  १६ सहित खैरहनी  मा खैरहनी  मा काँग्रेसले जित हात पारेको छ।  खैरहनी  मा नेपाली कांग्रेसकी प्रतिमा कार्की बस्नेत, खैरहनी  मा देवबहादुर बस्नेत र भरतपुर  १६ मा कांग्रेसका अमृतराज हमाल विजयी भएको हो ।  १६ मा अमृत हमाल ३ हजार १८३ मत प्राप्त गर्दा निकटतम प्रतिद्वन्द्वी नेकपाका उम्मेदवार भक्तराज हमाले २ हजार ८७५ मत ल्याएका थिए ।

त्यस्त्ै गरि खैरहनीको वडा नम्बर ४ मा काँग्रेसका उम्मेदवार देवबहादुर बस्नेतले नेकपाका उम्मेदवार वेदबहादुर अधिकारीलाई १५२ मतान्तरले पराजित गरेका हो भने सोही वडा नम्बर९ ५ मा कांग्रेसका उम्मेदवार प्रतिमा कार्कीले नेकपाका उम्मेदवार पुननारायण प्रधानलाई ८६ मतअन्तरले पराजित गरेको हो ।

तपाईं फेसबुकयुट्युव मार्फत् पनि हामीसंग जोडिन सक्नुहुन्छ ।

साल्ट ट्रेडिङ्ग कपोर्रेशन लिमिटेड

कालिमाटी, काठमाडौं
फोन नं: ०१४ २७० ३१५ ,फ्याक्स: ०१४ २७१ ७०४
Email salt@stcnepal.com, admin@stcnepal.com

नेपालको सवैभन्दा पुरानो सुपर मार्केट

विशाल बजार कम्पनी लि.
शुक्रपथ, काठमाडौं, नेपाल

फोन: ०१४ २२८ ३४२, ०१४ २४२ १८५, ०१४ २२२ ४२३
Email: info@bishalbazar.com.np

खबरका आर्कार्इभहरू

December 2019
S M T W T F S
« Nov    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031