बुधबार, फाल्गुन १४, २०७६
ताजा समाचार

सिम्रिक एयरलाइन्सको सेवा आजबाट सुचारु

काठमाडौ भाद्र २१, सिम्रिक एयरलाइन्सको विगत केहिसाता यतादेखि अवरुद्ध हुँदै आएको हवाइ यातायात सेवा आजबाट सुचारु भएको छ ।  सुरक्षित हवाइसेवाप्रति प्रतिवद्ध प्रस्तुत एयरलाइन्सले स्थापनाकालको एक दशक यतादेखि निरन्तर हवाइ यातायातको क्षेत्रमा सुरक्षित एवम् विश्वसनिय यात्रुमैत्री सेवा प्रवाह गर्दै आइरहेको छ ।

यसवीचमा कारणवश केहिसाता उडान अवरुद्ध भएको र नियमक निकाय नागरिक उडडयन प्राधिकरणबाट उडान अनुमति प्राप्त भइसकेको जनाउँदै  सरोकारवाला निकायबाट प्राप्त निर्देशन पालनाका लागि कम्पनी प्रतिवद्ध रहेको एयरलाइन्सका बजार तथा विक्री विभागका प्रमुख प्रज्वल थापाद्दारा हस्ताक्षरित विज्ञप्तिमा उल्लेख गरिएको छ । त्यस्तै यसवीचमा सहयोग गर्नु हुने सम्वद्ध सवैमा धन्यवाद समेत ज्ञापन गरेको छ ।

तपाईं फेसबुकयुट्युव मार्फत् पनि हामीसंग जोडिन सक्नुहुन्छ ।

साल्ट ट्रेडिङ्ग कपोर्रेशन लिमिटेड

कालिमाटी, काठमाडौं
फोन नं: ०१४ २७० ३१५ ,फ्याक्स: ०१४ २७१ ७०४
Email salt@stcnepal.com, admin@stcnepal.com

नेपालको सवैभन्दा पुरानो सुपर मार्केट

विशाल बजार कम्पनी लि.
शुक्रपथ, काठमाडौं, नेपाल

फोन: ०१४ २२८ ३४२, ०१४ २४२ १८५, ०१४ २२२ ४२३
Email: info@bishalbazar.com.np

खबरका आर्कार्इभहरू

September 2019
S M T W T F S
« Aug   Oct »
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930