बुधबार, माघ ८, २०७६
ताजा विश्व

६६ बर्षीय थाई नरेश वजिरालंगकर्णले गरे आफ्नै अंगरक्षकसँग विहे

काठमाडौं बैशाख १९ / समाचार एजेन्सी,  ६६ बर्षीय थाई नरेश वजिरालंगकर्णले आफ्नै अंगरक्षकसँग बिहे गरेका छन् । वजिरालंगकर्णले आफ्नो राज्याभिषेक हुनुभन्दा अगाडी नै आफ्नै सुरक्षामा खटिएकी महिलासँग विवाह गरेको अन्तर्राष्ट्रिय सञ्चारमाध्यमहरुलले जनाएका छन । हुन् ।

अन्तर्राष्ट्रिय सञ्चारमाध्यमका अनुसार सन् २०१६ मा पिता राजा भूमिवोल अदुल्यादेजको निधनपछि राजा भएका नरेश वजिरालंगकर्णको शनिबार राज्याभिषेक हुँदै गरेको जनाउँदै थाइ नरेहको यसअघिका श्रीमतीसंग सम्बन्ध बिच्छेद भैसकेको पहिलेका तीन श्रीमतीबाट थाई नरेशका सात सन्तान रहेको जनाएको छ ।

तपाईं फेसबुकयुट्युव मार्फत् पनि हामीसंग जोडिन सक्नुहुन्छ ।

साल्ट ट्रेडिङ्ग कपोर्रेशन लिमिटेड

कालिमाटी, काठमाडौं
फोन नं: ०१४ २७० ३१५ ,फ्याक्स: ०१४ २७१ ७०४
Email salt@stcnepal.com, admin@stcnepal.com

नेपालको सवैभन्दा पुरानो सुपर मार्केट

विशाल बजार कम्पनी लि.
शुक्रपथ, काठमाडौं, नेपाल

फोन: ०१४ २२८ ३४२, ०१४ २४२ १८५, ०१४ २२२ ४२३
Email: info@bishalbazar.com.np

खबरका आर्कार्इभहरू