बुधबार, साउन २८, २०७७
BigTop ताजा

सञ्चारकर्मी ढकाल हत्या प्रकरण : हत्याबारे सत्यतथ्य पत्ता लगाउन माग

काठमाडौं माघ २१ , नेपाल पत्रकार महासंघल मकवानपुरबाट प्रसारण हुने रेडियो अनमोलमा आवद्ध सञ्चारकर्मी मनोहर ढकालको हत्याका सम्बन्धमा स्थलगत अध्ययनका लागि पठाएको मिडिया मिसनले प्रतिवेदन सार्वजनिक गरेको छ ।

महासंघ केन्द्रीय सदस्य कृष्ण गिरीको संयोजकत्वमा महासंघ ३ नम्बर प्रदेश समिति अध्यक्ष प्रताप विष्ट र महासंघ मकवानपुर शाखाका अध्यक्ष हरि हुमागाई सदस्य रहेको मिसनले पीडित पक्ष, सरोकारवाला पक्ष, प्रहरी, प्रशासनलगायत घटनासँग जोडिएका सबै पक्षसँग छलफल गरी प्रतिवेदन तयार गरेको हो ।

प्रतिवेदन सार्वजनिक गर्दै सञ्चारकर्मी मनोहर ढकालको हत्याका दोषी पक्राउ गरे पनि हत्या बारे सत्यतथ्य बाहिर आउन नसकेको हुँदा जतिसक्दो चाँडो सत्यतथ्य सार्वजनिक गर्न माग गर्दै मिडिया मिसन टोलीले दोषी पक्राउ परे पनि घटनास्थलमा मनोहर किन र कसरी पुग्नुभयो भन्ने विषय अझै रहस्यको गर्भमै रहेको जिकिर गरिएको छ ।

यस्तो छ मिडिया मिसनको प्रतिवेदन

तपाईं फेसबुकयुट्युव मार्फत् पनि हामीसंग जोडिन सक्नुहुन्छ ।

साल्ट ट्रेडिङ्ग कपोर्रेशन लिमिटेड

कालिमाटी, काठमाडौं
फोन नं: ०१४ २७० ३१५ ,फ्याक्स: ०१४ २७१ ७०४
Email salt@stcnepal.com, admin@stcnepal.com

नेपालको सवैभन्दा पुरानो सुपर मार्केट

विशाल बजार कम्पनी लि.
शुक्रपथ, काठमाडौं, नेपाल

फोन: ०१४ २२८ ३४२, ०१४ २४२ १८५, ०१४ २२२ ४२३
Email: info@bishalbazar.com.np

खबरका दस्तावेजहरु

February 2019
S M T W T F S
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031