बुधबार, असार २, २०७८

राप्रपा प्रजातान्त्रिकमा पदाधिकारी मनोनीत

काठमाडौं असोज ३० , राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी (प्रजातान्त्रिक)अध्यक्ष पशुपतिशम्शेर जवराले आज पार्टीका विभिन्न तह र तप्कामा पदाधिकारी मनोनयन गर्नु भएको छ । पार्टीको विधानत व्यवस्था अनुसार आज मनोनित वरिष्ठ उपाध्यक्षमा दीपक बोहरा त्यस्तै उपाध्यक्षमा  दुर्गा श्रेष्ठ र केशरबहादुर विष्टलाई मनोनयन गर्नुभएको छ । त्यस्तै महामन्त्रीमा राजाराम श्रेष्ठ तथा प्रवक्तामा प्रदीप उदय र किशोरबहादुर कार्कीलाई नियुक्त गर्नु भएको छ ।

 त्यस्तै अध्यक्ष राणाले नवनियुक्त पदाधिकारीलाई स्वागत गर्दै आसन्न प्रतिनिधि सभा र प्रदेश सभा निर्वाचनमा प्रजातान्त्रिक गठबन्धनलाई विजयी गराउन नेता तथा कार्यकर्तालाई निर्देशन दिदै जनताको राजनीतिक अधिकारलाई प्रजातान्त्रिक धारले मात्र संरक्षण गर्न सक्ने विचार व्यक्त गर्नुभएको प्राप्त् समाचारमा उल्लेख गरिएको छ ।

साल्ट ट्रेडिङ्ग कपोर्रेशन लिमिटेड

कालिमाटी, काठमाडौं
फोन नं: ०१४ २७० ३१५ ,फ्याक्स: ०१४ २७१ ७०४
Email salt@stcnepal.com, admin@stcnepal.com

नेपालको सवैभन्दा पुरानो सुपर मार्केट

विशाल बजार कम्पनी लि.
शुक्रपथ, काठमाडौं, नेपाल

फोन: ०१४ २२८ ३४२, ०१४ २४२ १८५, ०१४ २२२ ४२३
Email: info@bishalbazar.com.np

खबरका दस्तावेजहरु

October 2017
S M T W T F S
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30