आइतवार, माघ १२, २०७६
BigTop विशेष समाचार

१३६ स्थानीयतहको मतपरिणाम सार्वजनिक, काँग्रेस पहिलो , एमाले पाँचौ स्थानमा

 काठमाडौं असोज १२,   गत असोज २ गते प्रदेश न २ अन्र्तत ८ जिल्लाको १३६ जिल्लाका १ महानगरपालिका, ३ उपमहानगरपालिका, ७३ नगरपालिका र ५९ गाउँपालिका गरी १३६ तहमा निर्वाचन भएको स्थानीय तहको लागि भएको स्थानीय तहको निर्वाचनको परिणाम बुधबार दिउँसो वीरगन्ज महानगरको र साँझ सप्तरी राजविराज नरपालिकाको मतपरिणाम घोषणा भएसँगै सवै तहको परिणाम सार्वजनिक भएको छ ।

सार्वजनिक मत परिणाम अनुसार  नेपाली कांग्रेस ४० स्थानीय तहमा जित हात पार्दै नेपाली कांग्रेस पहिलो पार्टी बनेको छ भने प्रदेश २ को एकमात्र महानगर वीरगन्ज महानगरपालिकासहित २६ तह मा जित्दै संघीय समाजवादी फोरम २ नं प्रदेशको दोस्रो शक्ति बन्न सफल भएको छ । त्यस्तै राजपाले २५ तहमा जित हात पारी तेस्रो दल बन्दै गर्दा २१ स्थानीय तह जित्दै माओवादी केन्द्र चौथो र एमालेले १८ स्थानीय तह जित्दै प्रदेश न २ मा पाँचौ स्थानमा झरेको छ । त्यस्तै लोकतान्त्रिक फोरम ३, जनता दल १, नेपाली स‌ंघीय समाजवादी पार्टी १ र नयाँशक्तिले एक तहको प्रमुख पदमा जित हात पारेका छन् ।
कस्ले कहाँ जिते ? 

नेपाली काँग्रेस :   १. औरही गाउँपालिका, धनुषा २. जनकनन्दिनी गाउँपालिका, धनुषा ३. नवराजपुर गाउँपालिका, सिराहा ४. बिष्णुपुर गाउँपालिका, सप्तरी ५. धनकौला गाउँपालिका सर्लाही ६. करैयामाइ गाउँपालिका, बारा ७. परोहा नगरपालिका, रौतहट ८. बेल्ही चपेना गाउँपालिका, सप्तरी  ९. रामनगर गाउँपालिका, सर्लाही १० धनौजी गाउँपालिका, धनुषा ११. हरिपूर्वा नगरपालिका, सर्लाही १२. क्षिरेश्वरनाथ नगरपालिका, धनुषा १३. बलवा नगरपालिका, महोत्तरी १४. निजगढ नगरपालिका, बारा १५. कल्याणपुर नगरपालिका, सिराहा १६. लोहारपट्टी नगरपालिका, महोत्तरी १७. चन्द्रपुर नगरपालिका, रौतहट १८. फतुवा विजयपुर, रौतहट १९. गढीमार्इ नगरपालिका, रौतहट २०. बसबरिया गाउँपालिका, सर्लाही २१. पर्सागढी नगरपालिका, पर्सा २२ औरही नगरपालिका, महोत्तरी २३ अग्नीसाइर कृष्णासवरण गाउँपालिका सप्तरी २४.धनुषाधाम नगरपालिका, धनुषा २५.राजदेवी नगरपालिका, रौतहट २६. सिम्रौनगढ नगरपालिका, बारा २७.राजपुर नगरपालिका, रौतहट २८. दुर्गाभगवती गाउपालिका, रौतहट २९.बृन्दाबन नगरपालिका, रौतहट ३०. कमला नगरपालिका, धनुषा ३१. नगराइन नगरपालिका, धनुषा ३२, सुरुङ्गा नगरपालिका, सप्तरी  ३३. धोवीनी गाउँपालिका, पर्सा ३४. मलंगवा नगरपालिका, सर्लाही ३५. शम्भुनाथ नगरपालिका, सप्तरी ३६. बहुदरामार्इ नगरपालिका, पर्सा  ३७. महागढीमार्इ नगरपालिका, बारा ३८. सबैला नगरपालिका धनुषा ३९. बारागढी गाउँपालिका, वारा ४०. कलैया उपमहानगरपालिका, वारा  । 

संघीय फोरम : १. विष्णुपुर गाउँपालिका, सिराहा २. भगवानपुर गाउँपालिका, सिराह ३. पर्सा गाउँपालिका, सर्लाही ४. पचरौता नगरपालिका, बारा ५. तिरहुत गाउँपालिका, सप्तरी ६. सोनमा गाउँपालिका महोत्तरी ७. गणेशमान चारनाथ नगरपालिका, धनुषा ८. देबाही गोनाही नगरपालिका, रौतहट  ९. बिन्दबासिनी गाउँपालिका, पर्सा १०.लक्ष्मिनियाँ गाउँपालिका, धनुषा ११.फेटा गाउँपालिका, बारा १२.बोधीमाइ नगरपालिका, रौतहट १३.माधवनारायण नगरपालिका, रौतहट १४.बरियारपट्टी गाउँपालिका, सिराहा १५. लक्ष्मीपुर पतारी गाउँपालिका, सिराहा १६.बलान बिहुल गाउँपालिका सप्तरी १७.महदेवा गाउँपालिका सप्तरी १८ बोदे बर्साइन नगरपालिका सप्तरी १९, पकाहा मैनपुर गाउँपालिका पर्सा  २०. सुवर्ण गाउँपालिका, बारा  २१. सखुवा प्रसौनी, गाउँपालिका, पर्सा २२. खडक नगरपालिका, सप्तरी २३. सिराहा नगरपालिका, सिराहा २४. आदर्श कोटवा गाउँपालिका, रौतहट २५. गरुडा नगरपालिका रौतहट २६. वीरगन्ज महानगरपनलिका, पर्सा  ।

राजपा : १.हंशपुर नगरपालिका, धनुषा २.कौडेना गाउँपालिका, सर्लाही ३.देवताल गाउपालिका, बारा ४.डाकनेश्वरी नगरपालिका, सप्तरी ५ महोत्तरी गाउँपालिका, महोत्तरी  ६. ब्रह्मपुरी गाउँपालिका, सर्लाही ७.रुपनी गाउँपालिका, सप्तरी ८. मटिहानी नगरपालिका, महोत्तरी ९. परवानीपुर गाउँपालिका, बारा १०.एकडारा गाउँपालिका, महोत्तरी ११.गौर नगरपालिका, रौतहट १२. भङहा नगरपालिका, महोत्तरी १३.बलरा नगरपालिका, सर्लाही १४.गुजरा नगरपालिका, रौतहट १५.चन्द्रनगर गाउँपालिका सर्लाही  १६.गोडैता नगरपालिका सर्लाही १७.जलेश्वर नगरपालिका महोत्तरी १८.प्रसौनी गाउपालिका, बारा  १९.हनुमाननगर कंकालिनी नगरपालिका, सप्तरी २०.पिपरा गाउँपालिका महोत्तरी २१.मनरासिस्वा नगरपालिका महोत्तरी  २२. तिलाठी कोर्इलाडी गाउँपालिका महोत्तरी २३. जनकपुर उपमहानगरपालिका, धनुषा २४. कविलाशी नगरपालिका सर्लाही २५. राजविराज नगरपालिका, सप्तरी  ।

माओवादी केन्द्र:  १. कर्जन्हा नगरपालिका, सिराहा २.अर्नामा गाउँपालिका, सिराहा ३ ठोरी गाउँपालिका, पर्सा ४.मोलापुर नगरपालिका, रौतहट ५. औरही गाउँपालिका, सिराहा ६. गौशाला नगरपालिका, महोत्तरी ७. मिर्चैया नगरपालिका, सिराहा  ८. सम्सी गाउँपालिका, महोत्तरी ९. यमुनामाई गाउँपालिका, रौतहट १०. छिपहरमाई गाउँपालिका, पर्सा ११. रामगोपालपुर नगरपालिका, महोत्तरी १२. धनगढीमाई नगरपालिका, सिराहा १३. सहीद नगरपालिका, धनुषा १४. बागमती नगरपालिका, सर्लाही १५.चक्रघट्टा गाउँपालिका, सर्लाही १६. विदेह नगरपालिका, धनुषा १७. बर्दिवास नगरपालिका, महोत्तरी  १८.गोलबजार नगरपालिका, सिराहा १९.जगरनाथपुर गाउँपालिका, पर्सा २०. बरहथवा नगरपालिकास, सर्लाही २१. कटहरावा नगरपालिका, रौतहट  ।

एमाले : १. सप्तकोशी नगरपालिका, सप्तरी २. बटेश्वर गाउँपालिका, धनुषा ३. मुखियापट्टी मुसहरनीया गाउँपालिका, धनुषा ४. पटेर्वा सुगौली गाउँपालिका, पर्सा ५. नरहा गाउँपालिका, सिराहा ६. सखुवानन्कारकट्टी गाउँपालिकाका, सिराहा ७. सुखीपुर नगरपालिका, सिराहा ८. मिथिला विहारी नगरपालिका, धनुषा ९. लाहन नगरपालिका, सिराहा  १०. लालबन्दी नगरपालिका, सर्लाही ११.मिथिला नगरपालिका, धनुषा १२. हरिवन नगरपालिका सर्लाही १३. जिराभवानी गाउँपालिका, पर्सा १४. इश्वरपुर नगरपालिका सर्लाही १५. हरिपुर नगरपालिका सर्लाही १६. जितपुर सिमरा उपमहानगरपालिका १७. कञ्चनरुप नगरपालिका, सप्तरी १८ कोल्हवी नगरपालिका बारा  ।

 लोकतान्त्रिक फोरम: १. इशनाथ नगरपालिका, रौतहट २. बिष्णु गाउँपालिका, सर्लाही ३. विश्रामपुर गाउँपालिका, बारा

नेपाली स‌ंघीय समाजवादी पार्टी: १. पोखरीया नगरपालिका, पर्सा  ।

नयाँ शक्ति नेपाल : १ छिन्नमस्ता गाउँपालिका, सप्तरी  ।
नेपाली जनता दल : १. कालिकामार्इ गाउँपालिका, पर्सा  ।

साल्ट ट्रेडिङ्ग कपोर्रेशन लिमिटेड

कालिमाटी, काठमाडौं
फोन नं: ०१४ २७० ३१५ ,फ्याक्स: ०१४ २७१ ७०४
Email salt@stcnepal.com, admin@stcnepal.com

नेपालको सवैभन्दा पुरानो सुपर मार्केट

विशाल बजार कम्पनी लि.
शुक्रपथ, काठमाडौं, नेपाल

फोन: ०१४ २२८ ३४२, ०१४ २४२ १८५, ०१४ २२२ ४२३
Email: info@bishalbazar.com.np

खबरका आर्कार्इभहरू

September 2017
S M T W T F S
« Aug   Oct »
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930